O nás

Společnost Boaz s.r.o. již více než 7 let dodává na český trh látky a galanterní zboží od předních evropských a asijských výrobců. V roce 2015 společnost otevřela vlastní internetový obchod s bytovým textilem www.modernatex.cz. Nabídka e-shopu je zaměřena především na prodej 100% bavlněných látek vhodných pro šití povlečení a bytového textilu. Látky jsou certifikovány v systému řízení jakosti a mají certifikát Öko-Tex Standard, proto jsou vhodné i pro děti. Společnost podniká v textilním odvětví přes 10 let. Během této doby se nám podařilo zajistit spolehlivé a prověřené dodavatele látek, stuh, krajek, nití a jehel. Kompletní nabídku kvalitních výrobků máme skladem.

 V roce 2017 byla nabídka internetové prodejny rozšířena o nové moderní látky, jako jsou minky, žerzej, viskóza, flanel či kepr, a pletací nitě. Nyní si naši zákazníci mohou na jednom místě nakoupit vše potřebné pro ruční práce.

 V roce 2019 byla obchodní nabídka rozšířena o potahové či nepromokavé látky a potřeby pro čalounění a opravy nábytku. Nabídka pro kreativní zákazníky e-shopu zahrnuje nitě, gumy, zipy, pásky a popruhy,paspulky, šňůry, vlnu na pletění, vatelín, molitan.

 Denně se náš přátelský kolektiv snaží zlepšovat služby pro zákazníky, rychlost, kvalitu balení a dodání zboží. Sledujeme novinky na trhu, rozšiřujeme nabídku zboží. Objednávky vyřizujeme pro zákazníky z celé Evropy. Spolupracujeme s přepravními společnostmi PPL, GLS, DPD, Zásilkovnou, Českou poštou s. p. Přijímáme platby kartou Visa, Master Card, bankovním převodem a dobírkou.

 Hlavní mise našeho týmu je dodání látek vhodných k výrobě oděvu, bytového textilu, potažení nábytku, pro kreativní práce, dekorace do interiéru a pro venkovní použití. Naše velkoobchodní a maloobchodní prodejna dodává výrobky od předních evropských a čínských výrobců.

 Díky přímému napojení na výrobce dokážeme uspokojit každý požadavek zákazníků a nabídnout ty nejlepší ceny.

 Individuální přístup k zákazníkům, módní trendy, výhodná nabídka pro prodejce, majitele krejčovských salonů, šicích dílen, bytových architektů, výrobců oblečení, obuvi a galanterního zboží.

 Těšíme se na spolupráci!

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.