Flanel

Flanel

Flanel – je to látka, která má plátěnou nebo v keprou vazbu, často s bohatým načesaváním. Tento materiál je vyroben z bavlny, vlny nebo vlny směsných vláken. Vyroba flanelu začala v Anglii v sedmnáctém století. Po dvou stoletích se tato látka stala tak populární, že její výroba se rozšířila téměř po celé zemi.

Flanel je velmi měkký a příjemný na dotek, výborně šetří teplo. Dobrá prodyšnost učinila tuto látku žadanou pro šití spodního prádla, košil, županů, pyžam, dětského oblečení. 

Povlečení ze flanelu – toto ložní prádlo je pro opravdové mazánky. Co by mohlo být jemnější a měkčí než flanelová tkanina, s její sametovou texturou! Souprava  povlečení z tenkého flanelu je 100% bavlna. Jedná se o velmi jemnou a příjemnou na dotek látku. Pohodlné ložní prádlo je vhodné pro všechna roční období. V zimě to bude dávat teplo a v létě může být použité bez deky, jako pléd.

Flanelové povlečení je ideálním řešením pro lidi s citlivou pokožkou a pokožku se sklonem k dermatitidě. Flanel vytváří pocit něhy a měkkosti peří. Pocíťte pohdlí a větší komfort se sadou ložného prádla z flanelu. Koupit povlečení z flanelu je vynikající volbou, budete spokojeni s nákupem.

Jak prát a žehlit flanel

Péče o produkty vyrobené z flanelu je velmi snadná. Dobře snáší jakýkoliv druh praní. Žehlení se doporučuje v mírných teplotách. Sušení je nezbyté v takovém prostředí, aby přímé sluneční světlo nezasahovalo flanelové výrobky. Flanel se liší od jiných vláknitých tkání (filtrační, flísu) tím, že se vyrábí pouze z přírodních materiálů.

phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.